NÁKUPNÍ ŘÁD » Výměna / vrácení zboží
Výměna / vrácení zboží

VÝMĚNA ZBOŽÍ / ČÁSTEČNÉ VRÁCENÍ OBJEDNÁVKY
Pokud po doručení zjistíte, že velikost, barva atd. nevyhovuje, je možná výměna za předpokladu, že Zboží není poškozeno, je s originál neustřiženými visačkami a nevykazuje znaky užívání. Pouze za úhradu poštovného bez balného (viz Doprava - CENÍK) vám bude zboží vyměněno a doručeno na udanou adresu. O výměně bychom měli být předem informováni, nejlépe e-mailem, abychom vám měněné zboží mohli rezervovat popř. zajistit u dodavatele. V případě výměny za jiné zboží bude případný oboustranný rozdíl finančně dorovnán.
Byla-li původní objednávka nad 1.000Kč - nebylo účtováno poštovné a balné. Pokud po výměně nebo vrácení části objednávky hodnota původní objednávky bude menší než 1.000,- , budou tyto prokazatelné náklady dodatečně doúčtovány viz. Doprava - CENÍK.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ - ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY:
V souladu se zákonem č. 367/2000 Sb., má Kupující právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů do 14 dnů od převzetí zboží. Toto právo je podmíněno způsobem objednání jiným než osobně. Kupující může realizovat toto své právo osobním vrácením zboží nebo doručením zboží na vlastní náklady prostřednictvím některého z přepravců. V případě, že se Kupující rozhodne pro odstoupení od smlouvy je nutné splnit následující podmínky:


1) zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání či opotřebení
2) v původním obalu včetně všech neustřižených visaček 
3) s veškerým příslušenstvím (tedy včetně návodů, záručních listů atd. pokud byly součástí dodávky). 

Pro urychlení vyřízení odstoupení od smlouvy a navrácení peněz doporučujeme přiložit k vracenému zboží vlastnoručně podepsaný průvodní dopis nebo dopis s tímto obsahem:"Jednostranně odstupuji od kupní smlovy uzavřené dne [datum objednávky], číslo fa [variabilní symbol fa] na položku/ky [zboží]. Vrácenou částku za vrácené zboží prosím vraťte na účet [číslo učtu]."

Zboží doporučujeme zaslat pojištěné a doporučeně. Nezasílat na dobírku !!! Takto zaslané zásilky nebudou přijaty.
Kupní cena bude převedena vždy na účet kupujícího bankovním převodem (i v případě vrácení zboží přímo při navštěvě vzorkové prodejny) nejpozději do 30ti dnů po obdržení zboží a splnění uvedených podmínek, ponížena bude pouze o prokazatelné náklady (cena poštovného, balného - nebylo-li hrazeno, popř. poštovní poukázky je-li na požádání částka vrácena na adresu).